Per període de vacances les seves comandes seran servides a partir de l’1 de setembre. Moltes gràcies per confiar en nosaltres.

CONFECCIONS A MIDA

CONFECCIONS A MIDA

Hi ha 2 productes.

Realitzem tot tipus de confeccions personalitzades i a mida, per la qual cosa creem peces úniques i exclusives pensades per a tu. Amb la tradició de la confecció de cortines a mida, el nostre equip de confeccionistes pot realitzar qualsevol tipus de confecció amb el teixit que seleccionis. Des de cobrellits i roba de llit a mida, fins fundes per...

Realitzem tot tipus de confeccions personalitzades i a mida, per la qual cosa creem peces úniques i exclusives pensades per a tu. Amb la tradició de la confecció de cortines a mida, el nostre equip de confeccionistes pot realitzar qualsevol tipus de confecció amb el teixit que seleccionis. Des de cobrellits i roba de llit a mida, fins fundes per escumes passat per tota la decoració tèxtil d'habitacions completes. A Autèntics Magatzems Serra disposem de tota mena de teixits i acabats per poder personalitzar fins a l'últim detall de la teva confecció. Tria tipus de tela, textura, funcionalitats, colors, estampats i acabats en la nostra secció de merceria perquè creem el que necessitis tal com t'ho havies imaginat. Crea l'habitació dels teus somnis, per a tu i pels més petits, una sala d’estar per compartir moments, exteriors per gaudir, i vesteix casa teva amb els nostres teixits confeccionats totalment a mida. Tens alguna idea o has vist alguna cosa que vols tenir en la teva llar? Ensenya'ns-ho o digues-nos que tens pensat i t'ajudarem a crear-ho. A Serra comptem amb tot el necessari per a realitzar confeccions de cortines com és el cas de les cintes de cortina, les cremalleres i carros, o els velcros entre altres. No hauràs de preocupar-te per res. Si vols crear alguna cosa especial però no saps com, porta'ns fotografies de l'espai que vols decorar, els nostres assessors t'ajudaran en tot moment per trobar l'opció més convenient i les combinacions de textures i colors que millor s'adaptin al lloc i a la teva personalitat. El nostre servei de tapisseria també pot ajudar-te a entapissar i renovar, per exemple, el sofà de casa teva, les cadires, o tot allò que puguis imaginar.

Menys
Més
Veient 1 - 2 de 2 productes

Accés botiga online

Acceptar

A la nostra web fem servir cookies pròpies i de tercers per a millorar la teva experiència d'usuari i recollir dades estadístiques sobre l'ús del nostre web per part dels usuaris. Si navegues per la nostra web, acceptes el seu ús.