PRESUPOST TENDAL A MIDA

PRESUPOST TENDAL A MIDA

Hi ha 3 productes.

El nostre equip d'assessors i tècnics està a la teva disposició per ajudar-te i orientar-te. Posa't en contacte amb nosaltres, explica'ns el teu cas i fins i tot envia'ns fotografies de l'espai que vols cobrir o el tipus de tendal que vols posar. Si ens proporciones mesures orientatives podrem fer-te una simulació de pressupost perquè puguis fer...

El nostre equip d'assessors i tècnics està a la teva disposició per ajudar-te i orientar-te. Posa't en contacte amb nosaltres, explica'ns el teu cas i fins i tot envia'ns fotografies de l'espai que vols cobrir o el tipus de tendal que vols posar. Si ens proporciones mesures orientatives podrem fer-te una simulació de pressupost perquè puguis fer-te una idea i valorar totes les opcions que podem oferir-te. Una vegada et realitzem el pressupost i triïs tots els acabats, bé en botiga física o on-line, et recomanem utilitzar el nostre servei tècnic. Ells s'encarregaran de desplaçar-se al teu domicili o al lloc que ens indiquis, I prendre les mesures necessàries per al tipus de tendal seleccionat per a confeccionar-lo. Una vegada ho tinguem, es tornaran a posar en contacte amb tu per a venir-ho a instal·lar, tant si es tracta d'un canvi de lona, com una nova instal·lació, amb la possibilitat de retirar lona o tendal antic si així ho desitges. A més des de l'inici del procés t’informarem sobre totes les opcions tecnològiques disponibles per cada model, des de detectors de vent fins a la motorització dels mateixos a través d'interruptor, comandament o fins i tot amb l'opció de controlar la seva obertura i tancament a través d'una aplicació instal·lada en el teu terminal mòbil.

Menys
Més
Veient 1 - 3 de 3 productes

Accés botiga online

Acceptar

A la nostra web fem servir cookies pròpies i de tercers per a millorar la teva experiència d'usuari i recollir dades estadístiques sobre l'ús del nostre web per part dels usuaris. Si navegues per la nostra web, acceptes el seu ús.